zavřít

Hardware news

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I když se nejedná o potvrzenou zprávu a oficiální místa mlčí, šušká se, že Intel brzy...

I když se nejedná o potvrzenou zprávu a oficiální místa mlčí, šušká se, že Intel brzy představí pro svůj nový Pentium 4 procesor Front Side Bus taktovaný na 533MHz. Stávající Pentia 3 disponují FSB na 133MHz.

VIA Technologies se brání Intelu, který tuto firmu zažaloval za údajné porušení patentového zákona a podává také žalobu. Info zde.

AMD plánuje na příští měsíc představení svých nových procesorů. Konkrétně 9.října by to měl být Athlon na frekvenci 1.533GHz a hned poté, 12.října, nový a neobvykle pojmenovaný procesor Athlon XP, jehož nejslabší model by měl pracovat na frekvenci 1.33GHz a nejsilnější by měl být taktován na 1.6GHz, poskytujíce údajně stejný výkon jako Intel Pentium 4 na 1.9GHz.

Určitě už jste zaznamenali vydaní nových refernečních ovladačů Detonator XP v21.81 pro grafické karty s čipy nVidia, které by měli přinést vetší rychlost a pár nových grafikých vychytávek (3D textures, Shadow Buffering). Zde najdete jejich podrobnou recenzi.

brko

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.