zavřít

GeForce FX je konečně na trhu

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Téměř neuvěřitelné se dnes stalo skutkem.

Grafická karta nVidia GeForce FX konečně dorazila do obchodů! Lépe řečeno, dorazila do "jednoho" obchodu a to ještě ke všemu japonského, ale to zase až tak nevadí. Důležitější je, že se pohnuly ledy a alespoň někdo si tuto grafickou kartu bude moci zakoupit. Konečně. Zasloužil se o to ASUS se svým modelem V9900 jehož prezentaci naleznete na těchto oficálních stránkách.

Pokud počítam správně, potom od uvedení GeForce4 na trh až do dnešního dne uplynul jeden rok a 53 dní. A jsou tomu skoro čtyři měsíce od doby, kdy byla GeForce FX oficiálně ohlášena. A tak člověka v souvislosti se šestiměsíčním cyklem uvádění nových produktů na trh, který kdysi zdobil nVidii, napadá: o které jiné grafické kartě jsme naposledy mohli říci, že byla v momentě příchodu na trh už více než půl roku stará? Já si nepamatuji. Ale i přesto, nebo snad právě proto, je to důvod k oslavě ;)

zdroj: Akiba2Go

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.