zavřít

Futuristické a netradiční klávesnice

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Recenze opravdu netradiční, takzvané "zdravotní" a zrcátky opatřené klávesnice se objevila na Extremetechu.

Soudě podle obrázků to asi zdravotní klávesnice bude. Ostatně, proč by jinak vypadala tak divně. No ale řekněte mi prosím upřímně, dá se na tomhle vůbec psát? Nebo hrát hry? Asi těžko (myšleno doslova :) To úplně z jiného soudku a možná trochu praktičtější, ale neméně futurističtější je následující výtvor, shodou okolností orecenzovaný na stejných stránkách. Do klasické klávesnice má také daleko, ale jeho princip je hodně zajímavý.

A jak vlastně pracuje? Klávesnice (tedy jestli se tomu dá ještě říkat klávesnice) je rozdělena na dvě samostatné části. Na ně si potom položíte tlapky a prsty ovládáte jednotlivé senzory. Přičemž pokud například pohnete konečkem ukazováku pravé ruky nahoru, napíšete "U", pokud dolů, napíšete "M" a pokud tlačítko stisknete, napíšete "J" a tak dále. Je jenom otázka, jestli tento výtvor ocení také uživatelé, kteří doposud psali stylem "datel" a také ti, kteří mají hlouběji do kapsy. Pořizovací cena této hračky je totiž 1295 amerických dolarů (tedy asi 40 000,-Kč. No nekupte to :)

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.