zavřít

DVD přehrávač pro PC i PSX?

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na TheRegister se objevila informace, podle které pracuje firma Acer Labs na vývoji DVD přehrávače, který by umožňoval hrát hry jak pro PC, tak pro Sony Playstation.

Celý projekt je založen na Risc procesoru (300 MHz, vyvíjen ve spolupráci s nejmenovaným výrobcem), chipsetu a softwaru. Software by měl být vlastně emulátor PSX, což se ale vůbec nelíbí firmě Sony. Ta sice nabízí určitou formu licencování (a z toho zvýšený prodej založený na Emotion Engine CPU), ale projekt Aceru jde evidentně jiným směrem. Že by byla na obzoru otevřená válka obou firem? Možné to je, protože se (jako vždy) jedná o velké peníze...

leon

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.