Demo Crowd pro ATI RADEON X800
zdroj: Archiv
Hardware

Demo Crowd pro ATI RADEON X800

2. 6. 2004 21:21 | autor: Redakce Games.cz |

Společnost ATI zveřejnila nové demo pro grafické karty RADEON X800, které má za úkol demonstrovat jejich technické možnosti.

news zdroj: Archiv Animace představuje 1400 (!) vojáků běžících ve třech proudech dnem kaňonu, který je lemován skalním masivem. Pro stínování je použita technologie "ambient occlusion" a pro kouřové efekty "fluid simulation", prováděná v reálném čase pomocí GPU. Demo má hlavně demonstrovat sílu vertex jednotek na zpracování geometrie, které byly v architektuře R420 posíleny. Pokud bude stejný princip vykreslování scény použit i v nějaké válečné hře, máme se asi na co těšit.

Stahujte zde: EXE verze (161 MB), MPG verze (21 MB) nebo QuickTime verze (58 MB). Pokud si chcete spustit demo přímo (EXE verze), musíte mít k dispozici RADEON X800. Na všech ostatních kartách z rodiny starších RADEONů by nemělo fungovat. Jak nás ale historie učí, určite se brzy najde někdo, kdo toto demo zpřístupní pomocí nějakého wrapperu širší veřejnosti - stačí jenom chvíli počkat. Další podobná dema, i když ne od ATI, najdete třeba zde.

zdroj: ATI

cappy

Nejnovější články