zavřít

Další chyba chipsetu KT133A

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po nedávné aféře s chybou ve VIA 686B South Bridge, která by již měla být opravena posledními biosy a drivery, je tu další chybička chipsetu KT133A pro nejnovější Athlony.

Tentokrát jde o North Bridge, který v některých verzích (1EA0 a 1EA4 - první čtyři znaky v druhém řádku, verze s 2EA1 je prý v pořádku) způsobuje po teplém restartu zatuhnutí v černé obrazovce (což není tak tragické jako předchozí problém). Chybu objevili redaktoři německého vydání časopisu Chip, kde si o tom můžete přečíst i celou zprávu.

leon

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.