Co si slibujete od NV35?
zdroj: tisková zpráva

Co si slibujete od NV35?

23. 3. 2003 8:08 | Hardware | autor: Redakce Games.cz |

Nedávno jsme se v naší novince zmínili o prvních benchmarcích prototypu grafického čipu NV35 od nVidie a o jeho mini-souboji s GeForce FX.

Nicméně, NV35 bude především grafickýcm čipem pro vás, tedy pro hráče počítačových her. A v této souvislosti mě tak napadá, co si vlastně vy, jakožto hráči počítačových her, od NV35 slibujete? Co od něj očekáváte? A jaké máte představy o budoucích čipech vůbec?

Takže, co by podle vás bylo pro hráče nejlepší? Co by NV35 měla obsahovat a umět, aby vám co nejvíce vyhovovala? Měl by to být lepší antialiasing? Lepší anizotropní filtrování? 256 bitová paměťová sběrnice, stejná, jakou mají Radeony? Preciznější barvy? Nebo snad ovladače, ve kterých by se nedalo podvádět? Lepší chlazení, které by nepřipomínalo vysavač? Super vysoká taktovací frekvence, nebo něco mnohem důležitějšího - jako například nízká pořizovací cena?

Pokud vás nic nenapadá, nebo nemáte na NV35 žádný názor, pokochejte se alespoň nejnovějšími screenshoty pořízenými z GeForce FX 5800Ultra. Jestliže však máte pomalejší připojení k internetu, nebude to zřejmě nic pro vás. Problémem je, že obrázky jsou schválně v plné velikosti 1600x1200 bodů a jsou ve formátu .png a to bez jakékoliv datové komprese, která by mohla nějakým způsobem snížit skutečnou kvalitu obrazu, jak ho GeForce FX vykresluje. Na pohled jsou obrázky tedy super, ale jejich načítání trvá velice dlouho.

zdroj:  S.T.Lavavej

cappy

Nejnovější články