zavřít

C&C: Generals a DAoC: Shrouded Isles testy

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pozor! 3000 šťastlivců z celého světa má ve čtvrtek 10.

října šanci stát se účastníky zahajovaného betatestování multiplayer módu očekávaného RTS titulu - Command & Conquer: Generals. Zápis do testování bude trvat přesně 24 hodin, s tím, že bude zahájen výše zmíněný příští čtvrtek přesně minutu po půlnoci pravděpodobně kalifornského času (PST, tzn. minus 9 hodin) na stránkách generals.ea.com. Z těch, kteří se během této doby stihnou přihlásit, vyberou EA náhodně oněch 3000 testerů. Samotný betatest pak bude spuštěn 25. října, bude zahrnovat pět map a dovolí hráčům si vybrat ze tří hratelných stran (USA, Čína, teroristická organizace GLA), z nichž každá bude vynikat svou vlastní taktikou i zbrojním systémem. Test rovněž zahrnuje všechny budovy i jednotky zúčastněných. Pokud bude někdo z vás, našich čtenářů vybrán, dejte nám určitě vědět :) Smutnou zprávou naopak je, že podle diskusních fór EA nebude vydáno žádné veřejné demo C&C: Generals (detaily zde).

Pokud však dáváte přednost masivně multiplayerovým hrám, pak si nenechte ujít příležitost stát se betatesterem připravovaného rozšíření Dark Age of Camelot: Shrouded Isles. Uchazeči budou i v tomto případě vybráni náhodně, avšak jsou zde jistá omezení, např. musíte mít založený účet pro hraní původního DAoC a minimální požadovaný hardware (tzn. GF2 MX či lepší 3D akcelerovanou grafickou kartu). Další restrikce spočívá také v tom, že se mohou zúčastnit pouze ti, kteří jsou připojeni na servery ovládané společností Mythic Entertainment. Kdo však se přeci jen probojuje do tak zodpovědné funkce, jakou betatester zaručeně je, bude moci s vývojáři sdílet svůj názor na nové vlastnosti grafického enginu, tři nové rasy, třídy, oblasti, kouzla, schopnosti i questy.

zdroj: BluesNews

korgull

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.