zavřít

Bude GameCube lepší než Xbox?

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Právě dnes se začne v USA oficiálně prodávat GameCube, konzole nové generace od Nintenda.

Ačkoliv se celý minulý týden nemluvilo téměř o ničem jiném než o Xboxu, GameCube není rozhodně žádné béčko. Posuďte sami - Nintento má připraveno 700.000 konzolí pro první den prodeje (to je jednou tolik, než měl Microsoft Xboxů), stojí pouze $199.95, což je o celých sto doláčů méně než Xbox nebo PS2. Nabízí také velmi kvalitní "konzolové" tituly jako např. Luigi's Mansio, Star Wars: Rogue Squadron II: Rogue Leader, Tony Hawk's Pro Skater 3, Wave Race: Blue Storm, All-Star Baseball 2002, Super Monkey Ball, Madden NFL 2002, Dave Mirra Freestyle BMX 2, Tarzan Untamed, Crazy Taxi, NHL Hitz 2002 a Universal Studios Theme Park Adventure. Do konce roku budou v prodeji ještě další pecky jako Pikmin, Super Smash Bros. Melee, NFL Quarterback Club 2002, FIFA Soccer 2002, SSX Tricky, Extreme G 3, Batman Vengeance, The Simpsons Road Rage a Cel Damage.

Jak sami vidíte opravdu slušný nářez her, který konzolové hráče podle mě 100% uspokojí. Kromě her je hned první den prodeje k dispozici i spousta nezbytných doplňků (kabely, paměťové karty, ovladače atd.). Vzhledem k tomu, že Nintendo prodalo za své existence více konzolí, kapesních herních systémů a videoher než jakákoliv firma v historii herního průmyslu, je jasné, že právě GameCube bude určitě patřit mezi dominující konzoli na trhu.
zdroj: cube.ign

korgull

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.