Brothers in Arms Hell Highway - HW stránka a trailer
zdroj: tisková zpráva

Brothers in Arms Hell Highway - HW stránka a trailer

19. 6. 2008 21:21 | Hardware | autor: Redakce Games.cz |

Randy Pitchford o podpoře DirectX10 i změnách v Unreal Engine 3. + OBRÁZKY

Vedle trojice nových obrázků a čerstvého traileru k válečné akci Brothers in Arms: Hell's Highway jsou také známy podrobnosti o hardwarové stránce hry, k níž promluvil sám šéf Gearboxu Randy Pitchford. V první řadě upřesnil, že s DirectX10 pracují a jsou s ním veskrze spokojeni, protože jim přecejenom umožňuje zase o něco víc, než jeho předchůdce, na druhou stranu jsou si vědomi toho, že většina PCčkářů není dosud vybavená potřebným hardwarem a proto počítají vedle Visty také s podporou klasických Windows XP a DirectX 9.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

O konzolových verzích Pitchford řekl jen tolik, že "miluje tu pro Xbox360" a že je velice pyšný na to, co autoři svedli s PS3. Přesto nepopírá, že na odpovídajícím hardwaru bude hra nejlépe vypadat právě tehdy, když ji spustíte na Vista s DX10. Dobrému výkonu pomůže i podporovaný multithreading vícejadrových procesorů.

zdroj: Archiv


BIA Hells Highway - Destructible Cover trailer

Ve zbytku rozhovoru Pitchford detailněji rozebírá okolnosti vzniku hry a mimo jiné veskrze chválí dodanou verzi Unreal Engine 3, s nímž se vývojářům dobře pracuje a ani ho nemuseli tolik upravovat (pouze si přidali jiné stínování, nasvícení a trochu fyziky pro zničitelné prostředí). Díky plynulému streamování dat se navíc hra necuká při přechodu z interiérů do rozlehlých venkovních prostranství, což se stávalo jiným týmům.

Brothers in Arms: Hell's Highway vyjde 21. srpna pro PC, Xbox360 a PS3 - více v dosavadním zpravodajství.
zdroj: IGN, WP, PCGHx

levis

Nejnovější články