zavřít

Benchmarky SiN Episodes: Emergence

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak už zaznělo v recenzi, SiN Episodes: Emergence je ojedinělý herní koncept.

Je to vlastně hra prodávaná na pokračování. Jestli se celý koncept ujme, záleží jednak na tom, jak bude hra dobrá, a také na tom, jestli bude dostupná co nejširšímu počtu hráčů. Tedy ne snad, že by nebyla v obchodech, to ne, ale jde o to, jestli jí bude možné spouštět na většině herních počítačů. A k tomu pochopitelně neslouží nic jiného než benchmarky. Jedny takové jsou na Bit-tech.net. Podle výsledků to však nevypadá nijak dramaticky.

Hratelných fps je možné dosáhnout i na mainstreamových grafických kartách, které se aktuálně prodávají za ceny kolem 200 dolarů. Možná to bude tím, že hra neobsahuje HDR barvy a podobné vychytávky, které se vyskytují v některých dalších moderních hrách a tím pádem tu není další zatížení grafické karty navíc. Takže v rozlišení 1280x1024 + 2xAA + 4x AF na GeForce 6600 GT nebo RADEONu X1600 XT není naprosto žádný problém, byť s jistým ubráním detailů, dosáhnout výsledků v průměru kolem (nebo přes) 40 fps. To samé platí o high-endu. Trošku nevyzpytatelnou položkou v počítači je i u této hry procesor, protože je postavena na Source enginu od Valve. No není na procesor tak choulostivá jako třeba Half-Life 2. Redaktoři SiN Episodes otestovali i na notebooku s Centrinem 1,6 GHz a RADEONem 9700 Pro a nezaznamenali žádný problém.

cappy

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.