Benchmark z DirectX 9 střílečky Gun Metal
zdroj: tisková zpráva

Benchmark z DirectX 9 střílečky Gun Metal

14. 6. 2003 18:18 | Hardware | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Yeti Studios dnes vypustila benchmark z akční střílečky Gun Metal, která oplývá zatím nevídanou grafikou, ale v naší recenzi z března získala jen průměrné hodnocením 50%.

gunmetal zdroj: tisková zpráva Pravděpodobně jde o vůbec první benchmark (52 MB, lokální mirror) testující možnosti DirectX 9.0 v konkrétní hře a pochopitelně také to, jaké zatížení představuje pro váš hardware. Abyste si mohli program vyzkoušet, musíte mít v počítači nainstalován DirectX verze 9.0 a vlastnit grafickou kartu kompatibilní s DX9. Nemusíte se ale děsit - "kompatibilní" nutně neznamená, že by musela specifikace DX9 do puntíku splňovat. Jinými slovy, nemusíte mít GeForce FX, postačí vám třeba GeForce 4.

Po skončení jednoho ze dvou obsažených testů, které zachycují mise jak po svých tak s futuristickou stíhačkou, se výsledky zobrazí na obrazovce. Další podrobnosti, jako informace o procesoru a operačním systému atd., se zároveň zapíšou do souboru "Benchmark1/2.htm", který naleznete ve stejném adresáři, kam jste benchmark předtím nainstalovali. Pokud se chcete pro zajímavost podívat, jakých výsledků dosáhly při defaultním nastavení 800x600 naše sestavy osazené shodně GeForce4 Ti4200, máte možnost:

  • Athlon XP 1600+, horší základní deska a paměti - test1 (9 FPS), test2 (10 FPS)

  • Pentium 4 2.40 GHz, čipset i850 a paměti RIMM - test1 (16 FPS), test2 (18 FPS)
Místy to připomínalo slideshow, ale to je holt daň jen za DX 8.1 grafickou kartu a pěkné efekty :) Gun Metal benchmark si můžete stáhnout zde a jaké skóre jste dosáhli, se můžete pochlubit do diskusního fóra pod tímto článkem.
zdroj: Guru3D, vlastní zpráva

cappy&jd

Nejnovější články