Máte námět či připomínku? Napište nám
ATi nebude optimalizovat ovladače pro 3D Mark
zdroj: Archiv
Hardware

ATi nebude optimalizovat ovladače pro 3D Mark

8. 6. 2003 17:17 | autor: Redakce Games.cz |

Terry Makedon starající se o vývoj ovladačů Catalyst řekl, že ATi už nadále nebude používat žádné optimalizace pro 3D Mark 2003 a další ovladače je už nebudou obsahovat.

Na toto téma se dříve objevilo množství názorů, kdy jedni argumentovali, že ATi podvádí, ale mnozí její počínání označili za legitimní optimalizaci. Aby ATi předešla do budoucna dalším dohadům, oznámila, že nebude používat žádné diskutabilní nebo kompromisní techniky (ani sníženou kvalitu obrazu) ke zvýšení počtu dosažených bodů a tím i výsledného skóre.

Ve zdůvodnění se píše, že v současné verzi 3D Marku 2003 (build 330) karty ATi podávají výborné výkony a že za současných podmínek jsou schopné vyhrávat a porážet konkurenci. Proto budou ovladače nyní dodržovat běžné standardy a budou i nadále tvořeny především s ohledem na spolehlivost a výkon.

Osobně nechci být v této otázce příliš skeptický, ale jsem velice zvědav, jak dlouho tento přístup ATi vydrží a hlavně, jestli ho někdo od konkurence (nebudu jmenovat) bude následovat.

cappy

Nejnovější články