zavřít

AMD Athlon 64 E3 Venice už příští týden

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je takovým malým veřejným tajemstvím, že procesory AMD Athlon 64 s dlouho očekávaným jádrem E3 Venice, dorazí do naší drahé vlasti už někdy nadcházející týden (dost možná že již v pondělí).

Obyvatelé Hong-Kongu a některých východněji položených částí světa mají o něco větší štěstí, tam jsou dostupné již od konce tohoto týdne.
Stejně jako jádro D0 Winchester, je i E3 Venice vyrobeno za pomocí 0,09 mikronového procesu SOI. Pracuje na frekvenci 2,0 GHz, má 512 KB L2 cache a maximální spotřebu 67 Wattů. Verze jádra E3 má rovněž implementovanou podporu instrukcí SSE3. Abyste byli schopni rozeznat verzi E3 od D0, musíte se pozorně podívat na kód. U verze Athlon 64 3200+ má E3 ADA3200DAA4BP, starší verze D0 má například ADA3200DIK4BI. Přičemž k rozlišení jsou podstatná zejména poslední dvě písmena.

zdroj: HKEPC

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.