zavřít

We. The Revolution z vás za měsíc udělá opilého soudce během Velké francouzské revoluce

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Do konce Velké francouzské revoluce zbývá ještě dlouhých pět let, které vyplní zejména tísnivá atmosféra a všudypřítomný strach. Ale to soudce Alexis Fidèle v roce 1794 ještě neví, takže se dennodenně vydává do práce. Tímto soudcem jste ve We. The Revolution, pomyslném nástupci skvělých Papers, Please, vy.

We. The Revolution připomíná geniální výtvor Lucase Popea svou náladou i herní náplní, i když si v obojím razí vlastní cestu. Předně je zde unikátní grafický styl, který podtrhuje nepříjemnou atmosféru jednoho z nejkrvavějších období francouzské historie. Kromě práce soudce, která je už tak dost stresující, vás čeká konfrontace s vlastní rodinou a politická účast v samotné revoluci.

Vaše pracovní a politická rozhodnutí nemusí vonět vaší manželce, která se doma stará o syny a vašeho otce. Je jen na vás, zda dáte přednost kariéře před rodinou, nebo naopak. Vyvážit obojí bude možná mnohem obtížnější úkol než se jednoho vzdát, ale dovolí vám vaše lidská stránka jednoduše zanevřít na své blízké?

Svými rozhodnutími v práci, tedy i u revolučního tribunálu, rozhodujete o životech pařížských občanů různých postavení. Může jít o malicherné spory, ale i opravdu závažná porušení zákona. Narazíte také na významné historické postavy, které v revoluci hrají svou roli a vy rozsudkem nad nimi přímo ovlivníte její průběh.

Čeká vás i „detektivní“ práce. Nevyhnete se vyslýchání podezřelých, pročítání důkazních materiálů a tak podobně. Zkrátka toho na svých bedrech máte tolik, že se nemůžete divit své závislosti na alkoholu a hazardu, která vztahu s vaší rodinou rozhodně neprospívá.

We. The Revolution zní po všech stránkách opravdu zajímavě a kdo ví, třeba trumfne i ty Papers, Please… Nezkreslená pravda se ukáže 21. března, kdy hra dorazí na Steam.

Tagy: Francie rozhodnutí revoluce historie

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.