zavřít

Vylepšená verze Divinity: Original Sin vyjde na konzole na konci října

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Vylepšená verze skvělého RPG Divinity: Original Sin vyjde pro PlayStation 4 a Xbox One už 27. října, jak oznámili vývojáři v tiskové zprávě. Jestliže si brousíte zuby na verzi hry z PlayStation Network, zapište si do kalendáře záznam o den později, na 28. října. Některé obchody navíc nabízí k fyzické kopii hry předobjednávkový bonus ve formě DLC Last Trick Bag s několika kosmetickými drobnostmi a s kouzelnickou hůlkou White Dragon.

Bílý drak je jedna z nových zbraní specificky určenou pro jeden ze dvou nových bojových stylů, které do hry Enhanced Edition přidává. K němu také patří nová schopnost Ice Wall Skill. Pokud byste si hru čirou náhodou nestihli předobjednat a DLC Last Trick Bag byste hrozně moc chtěli, budete si ho moct samozřejmě koupit za zatím nezveřejněnou částku po vydání hry.

Vedle toho nabídnou tvůrci také dvě specifická DLC pro jednotlivé platformy: majitelé PlayStationu 4 dostanou Secret Trick Bag, zatímco hráči na Xbox One si užijí Forgotten Trick Bag. Opět jde ale víceméně o kosmetické drobnosti, které nejsou nijak zásadní. Recepty, ingredience, barvy apod.

Divinity: Original Sin - Enhanced Edition je pro letošní říjen nejen vhodným titulem pro hráče, kterým původní hra v době vydání utekla, ale také o hezký teaser na chystanou dvojku. Ta se teprve nedávno zaplatila na Kickstarteru a tak si na vydání ještě nějakou dobu počkáme, ale všechny novoty vypadají slibně a vývojáři vybrali čtyřikrát víc, než byl jejich cíl.

Tagy: akční fantasy RPG remake tahová taktická izometrické

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.