zavřít

V právě dokončené Depraved se probouzí budovatelská strategie z Divokého západu

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Představte si Banished, ale v mnohem zajímavějším prostředí. Depraved je vlastně docela obyčejná budovatelská strategie, kterou dochucuje přítomnost kovbojů a fakt, že jste malá semknutá komunita budující nový svět. Na Divokém západě je všechno lepší (pro hráče), protože tam je všechno horší (pro osadníky).

Depraved před pár dny zakončila svůj pobyt v předběžném přístupu, který trval něco málo přes rok. Hra se během něj dočkala například slibovaných Indiánů, se kterými můžete mít přátelský, obchodní vztah, nebo si z nich uděláte nepřátele horší, než jsou banditi, divoká zvěř, nepříznivé počasí a další prvky, kterým budete čelit.

Vaši občané mají své potřeby. Potřebují pít a jíst. V případě žízně si vystačí s vodou, ale s jídlem jsou vybíravější. Žádají si totiž jistou variabilitu, a pokud jim nebudete schopní dodat vytouženého bizona, podepíše se to na jejich náladě a chuti k práci.

Hra na sebe sice neumí nalákat grafikou, ale nabízí neokoukanou kombinaci Divokého západu a budovatelské strategie. Je proto škoda, že to ani po roce v early accessu není stoprocentní zážitek, soudě dle prvních uživatelských recenzí na Steamu.

Hodnotící sice nehovoří o úplně špatné hře, ale varují před minimem rozhodnutí (nové budovy se odemykají po vykonání konkrétních kroků), pomalým tempem a velmi brzkým nastoupením stereotypu. Koupi Depraved proto dobře zvažte.

Tagy: strategie budovatelska domorodí indiáni Divoký západ

Zdroje: Steam,Indie Games Plus

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.