zavřít

V Bee Simulatoru budete moct opylovat i s kamarády

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Pilné včelky jsou možná malé, ale velmi důležité pro celý ekosystém, to ví každé malé dítě. V Bee Simulatoru se tedy převtělíte do příslušnic řádu blanokřídlých a vyzkoušíte si, jaké to je, být včelou v New Yorku. Osud celého vašeho úlu v čele s královnou leží na vašich bedrech, tedy, křídlech. A protože i v roji má každý konkrétní úlohu, můžete soupeřit anebo spolupracovat až s třemi dalšími hráči.

Bee Simulator vás zavede do newyorského Central Parku, který uvidíte hmyzíma složenýma očima. V něm s ostatními včelkami můžete závodit, soutěžit ve sbírání pylu anebo třeba tancovat. Taky musíte odhánět nebezpečné rivalky v podobě vos.

Hra nabídne celkem tři módy a dokonce bude mít dle slov tvůrců „edukativní přesahy.“ Můžete ji hrát v singleplayeru, kde svůj úl musíte ochránit před lidmi, v explorativním módu anebo ve split-screenu s dodatečnými mapami. Právě průzkum prostředí a hon za vzácnou květenou má tvořit hlavní náplň Bee Simulatoru. Lepší kytičky nabízí kvalitnější pyl a tedy i větší úspěch ve vaší včelí roli.

Včelky od polských Varsav Game Studios rozšíří portfolio neobvyklých simulátorů 14. listopadu, kdy přiletí na vaše PC, PlayStation 4, Xboxy One a Nintendo Switche. Královna potřebuje více medu!

Tagy: simulator

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.