zavřít

Slunečno s občasným pádem vrtulníku. PvP ve střílečce Insurgency: Sandstorm je nemilosrdné

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

První Insurgency si vyzkoušelo na pět milionů hráčů, což už samo o sobě leccos vypovídá o jejích kvalitách. Napjatě očekávané pokračování Insurgency: Sandstorm vypadá minimálně od pohledu mnohem lépe a o jeho kvalitách se můžete sami přesvědčit v právě spuštěné betě. Plná hra se schovává za nejbližším rohem.

Beta bohužel není otevřená. Nemůžete tedy jen tak naskočit a teprve poté zjistit, jestli vám hra stojí za investici. Přístup do bety dostanete jako odměnu za předobjednání hry na Steamu. Až do vydání hry touto cestou ušetříte 10 % z ceny, a pokud se vám v knihovničce válí i předchozí díl, odečtěte si další desítku.

Ale úplného zajíce v pytli nemusíte kupovat, jelikož tvůrci ze studia New World Interactive vydali čtyřminutové video plné záběrů z hraní kompetitivního multiplayeru. A je to pořádná řež, kde pouhá vteřina nepozornosti stojí mezi vámi a vaší virtuální smrtí. Nikdy totiž nevíte, co vedle vás vybouchne.

Aktuální uzavřená beta nabízí všechny čtyři módy, které budou součástí hry od jejího plného vydání a tři z plánovaných šesti map. Zapojit se můžete (pokud získáte kód) pouze do 13. srpna, ale od 30. srpna poběží druhá beta, která skončí až v den vydání Insurgency: Sandstorm. K tomu dojde 18. září.

Poslední zpráva se týká konzolových verzí. O jejich podpoře víme už z dřívějška, ale až nyní se dozvídáme, že se s nimi počítá až pro příští rok. Další informace se prý dozvíme blíže k datu vydání počítačové verze hry, ale konzolisté si každopádně počkají několik měsíců.

Tagy: akční válečná

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.