zavřít

No One Lives Forever gold

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fox Interactive dnes vydali tiskovou zprávu oznamující, že 3D akce No One Lives Forever je dokončena a vyjde začátkem listopadu.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv A o co jde? Jedná se o akční bondovku viděnou z vlastních očí, ve které v roli agentky Cate Archer plníte úkoly proti teroristické skupině H.A.R.M, která postupně likviduje vaše agenty po celém světě. Děj NOLF je situován do 60.let a autoři hry z Fox Interactive se inspirovali sledováním nejrůznějších špionážních filmů jako The Avengers nebo Flint. Není tedy divu, že mise mají velmi atraktivní náplň - jednou musíte ochránit invalidního diplomata před odstřelovači, jinde se dostat z padajícího letadla a jiná mise se celá odehrává pod vodou. O perfektní grafické zpracování především venkovních lokací se postará nejnovější verze 2.5 LithTech enginu, která ještě nebyla v žádné jiné hře použita. Suma sumárum, NOLF vypadá na velmi ambiciózní projekt, který by se díky zajímavým misím a dalším vlastnostem mohl přiblížit úspěchu Half-Life.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Od začátku září je k dispozici testovací technology demo (112 MB), vcelku zajímavé počteníčko nabízí nedávné preview na Doupěti:

NOLF je bondovka. Právě proto se v průběhu dalších misí objeví i hodně absurdní situace. Mluví se konkrétně o jedné, v níž Cate bojuje s teroristickými živly na palubě rozpadajícího se letadla. To se nemilosrdně řítí k zemi, zatímco Cate křečovitě zápasí o poslední padák se zloduchem na zádi letadla. Že se jí ho na poslední chvíli daří zmasit je sice pěkné, ale ještě není vyhráno. Živá i mrtvý totiž vypadávají z puklého trupu letadla a jedinou cestou k záchraně života je servat padák z mrtvoly a navléci si jej. To vše v průběhu volného pádu za doprovodu palby ostatních teroristů, kteří museli taktéž chtě nechtě letadlo opustit. Nezní to špatně. Bojím se přemýšlet, co bude náplní zbývajících 13ti misí. zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.