zavřít

Na PC konečně vyšla Journey, jedna z nejlepších her všech dob

Windows PlayStation 3

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Zázraky se dějí a Journey je toho nejnovějším důkazem. Sedm let od vydání se krásná adventura konečně dostává z konzolí na počítače. Jedna velmi dlouhá exkluzivita tím pádem končí, nicméně další začíná. Journey si totiž na PC zahrajete pouze skrz launcher Epic Games Storu.

Journey je považovaná za jednu z nejlepších her všech dob a my na Games se s tím ztotožňujeme. U nás vyhrála v nejvyšší kategorii Hra roku 2012 a porazila tak pecky jako Far Cry 3, Mark of the Ninja, Dishonored nebo třeba XCOM: Enemy Unknown. Podobná ocenění sbírala všude možně po světě v různých kategoriích.

Verdikt našeho recenzenta je všeříkající: „Journey je překvapení roku a absolutní nutnost všech hráčů, pro něž jsou virtuální světy více než jen hřištěm k bezduchému ubíjení dlouhých chvil.“

Pokud se neštítíte Epicu, můžete se už dnes pustit do vybroušeného briliantu. Díky slevové akci vám navíc bude stačit pouhých 5 eur namísto standardních 15.

Tagy: adventura

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.