zavřít

Insomniac vydává svou ztřeštěnou městskou akci Sunset Overdrive na PC

Windows Xbox One Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Studio Insomniac Games je známé díky mnoha povedeným titulům, mezi které patří série Spyro (nikoliv Reignited Trilogy), Ratchet & Clank, Resistance, ale také jejich poslední velký zářez v podobě Spider-Mana. Před čtyřmi lety dali světu jeden z mála exkluzivních titulů pro Xbox One – Sunset Overdrive. Šílená městská akce s lidmi měnícími se v zombíky po vypití speciální limonády vynikala svižným pohybem skrz městskou zástavbu a akčními souboji. Exkluzivita konzole od Microsoftu končí.

Zprávy o PC verzi Sunset Overdrive pronikaly na světlo v uplynulých týdnech díky ratingovým společnostem, listingu na Amazonu (smazaný) a SteamDB. Ale až dnes jsme se dočkali oficiálního slova stran vývojářů. Jako první se dostavil nový trailere, na jehož konci jste vyzváni k okamžité konzumaci PC verze hry, která vyšla v pátek na Steamu a Microsoft Store.

Miloš Bohoněk před lety hru ohodnotil sedmičkou s následujícím verdiktem: „Pestrobarevná městská akce, která vás nejdříve potrápí, a nakonec odmění ujetou freestylovou jízdou. Obsahově trochu fádní a našince asi otráví svým americkým pubertálním humorem, ale jako menší bláznivá alternativa ke GTA funguje skvěle.“

Pokud vás hra z důvodu konzolové exkluzivity minula, ale chtěli jste si ji zahrát, tak máte konečně možnost. Počítačová verze Sunset Overdrive vás vyjde na 20 eur, za což dostanete příběhovou kampaň s rozšířeními Mystery of Mooil Rig a Dawn of the Rise of Fallen Machines. Multiplayer je tedy pryč.

Zdroje: PCGamesN

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.