zavřít

Datadisk Rising Tide pro Civilization: Beyond Earth vyjde na začátku října

Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Nové video z datadisku Rising Tide pro Civilization: Beyond Earth krom jiného prozrazuje, že rozšíření povedeného základu vyjde 9. října. Video dále upozorňuje na novinky nebo rozšíření původních mechanismů, které datadisk nabídne. Půjde třeba o nové možnosti diplomatického jednání, kterým vévodí unikátní schopnosti jednotlivých lídrů frakcí. Součástí diplomacie bude nově i míra respektu a strachu, přičemž obě vlastnosti budou mít přímý vliv vaši pozici při vyjednávání.

Vedle rozšířené diplomacie předvádí video i dvě nová prostředí – vulkanické a zmrzlé. Všechna nová prostředí bez výjimky s sebou přinesou nová nebezpečí či vzácné artefakty, poskytující výhody vaším jednotkám. Na záběrech videa ale nechybí ani představení prvků již známých, mezi něž patří například možnost kolonizovat nejen pevninu, ale i oceány za pomocí plovacích bází.

Pokud jste Beyond Earth doposud opomíjeli, máte v následujících dnech možnost zjistit, oč jste přišli. V rámci tradiční iniciativy je totiž Civilization: Beyond Earth tento víkendu na Steamu hratelná zdarma.

Tagy: Civilizace (série) strategie sci-fi tahová budovatelska datadisk

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.