zavřít

Chcete Darkest Dungeon za zlou stranu? Vyšel Iratus: Lord of the Dead

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Iratus: Lord of the Dead vypadá jako starý dobrý Darkest Dungeon, ale jeho tvůrcům se povedlo vytvořit ještě temnější prostředí. V tahovém RPG totiž hrajete za velmi ďábelského nekromanta, který se snaží znovu vybudovat své vlastní podsvětí plné oživlých mrtvol.

Největším lákadlem na Iratus: Lord of the Dead jsou mrtvoly. Zabíjení nepřátel je totiž výhodné hned dvakrát. Jednak se zbavíte ohrožení, a jednak se dostanete k novým součástkám. Z čerstvých mrtvol můžete vypreparovat některé orgány a končetiny, ze kterých si následně poskládáte nového poskoka.

Vaši minioni mohou nabývat až šestnácti různých podob od klasických zombií přes mumie až po vampýry a přízraky. Zároveň jim budete přiřazovat unikátní talenty ze seznamu čítajícího téměř stovku položek.

RPG prvky se ale nezaměřují jen na vaše křehké společníky s krátkou životností. Jste přece sobecká bytost, takže se těšte na čtyři rozvětvené „technologické“ stromy, ve kterých se zlepšíte v magii, alchymii, destrukci a hněvu.

Iratus: Lord of the Dead je zatím jen ve fázi předběžného přístupu a tvůrci ze studia Unfrozen by ho chtěli dokončit do června příštího roku. Hlavní mechanismy jsou hotové, teď už jen dodat další úrovně, nové nepřátele a dokončit příběh.

Ke hře si můžete zakoupit Supporter Pack se soundtrackem a skiny, později do něj přibude ještě artbook, průvodce hrou a další minion Infested.

Tagy: zombie RPG survival early access

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.