zavřít

Blížící se early access Session předvede realistický skateboarding

Windows Xbox One Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Žádné držení za ručičku, rychlostní boosty ani nerealistické triky. Session nechce být arkádou pouze inspirovanou skutečným skateboardováním. Chce být poctou, odkazem na 90. léta a počátek nového tisíciletí, kdy byl tento pouliční sport, umění nebo jak to chcete nazvat na vrcholu. Jestli se to tvůrcům z crea-ture Studios podaří, odhalí alespoň částečně early access.

O Session se ví už dost dlouho. Hra o sobě dala vědět v roce 2015 na Greenlightu, tehdy ještě jako Project:Session. O dva roky později byla úspěšně zafinancovaná na Kickstarteru, kde vybrala téměř tři miliony korun, a po dalších dvou letech vývoje je připravená ukázat se široké veřejnosti v předběžném přístupu.

Session má dvě hlavní lákadla. Prvním je inovativní ovládání, díky kterému budete mít opravdovou kontrolu nad postavou a skateboardem. Hraní bude zjevně mnohem lepší na gamepadu, jelikož každá z páček ovládá jednu vaši nohu, což umožňuje realistický přenos váhy a manévrování.

Druhým lákadlem jsou čtvrti New Yorku převedené jedna ku jedné. Těšit se můžete na ulice, lavičky, zábradlí, zídky a další využitelné překážky v Brooklynu a Manhattanu.

Session bude v early accessu od 17. září zhruba 6 až 12 měsíců, přičemž cena se bude zvyšovat s každým větším updatem. Od října si zahrajete i na Xboxu.

Tagy: sportovní skateboarding

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.