zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme skejťáckou drogu Tony Hawk's Pro Skater 2

iPad iPhone Windows PlayStation 2 Game Boy Advance Xbox PSOne PSP

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Skejťáci mezi vámi ať zvednou ruku. Výborně. A teď se přihlásí ti z vás, co na skejtu v životě nestáli, ale hodiny a hodiny zuřivě pilovali triky v některé z her v sérii Tony Hawk's Pro Skater. Les rukou v druhé skupině jasně převažuje, což vysvětluje, proč jsou hry ve své podstatě tak zábavné. Umožňují nám všem vyzkoušet nebo se plně realizovat i v činnostech, které by nám v reálu přivodily spoustu zlomenin, odřenin a jiných veselých věcí. A vedle seberealizace nás navíc takové hry i baví, často až nebezpečně návykovým způsobem, což je přesně případ hry Tony Hawk's Pro Skater 2, kterou v dnešním retro gamesplay videu rozehrají Pavel s Honzou Olejníkem.

Původně playstationový mor od Neversoftu se rozšířil rychlostí světla na PC a všechny ostatní konzole té doby (2000), aby se posléze dostal i na handheldy a mobilní telefony. Série Tony Hawk je dnes už efektivně mrtvá a v posledních letech svého života se ji různí tvůrci pokusili znásilnit na mnoho způsobů (na bizáry jménem Ride a Shred asi žádný fanda série nikdy nezapomene, bohužel). Kvalitu, krásu a návykovou zábavnost však první čtveřici her nikdo nevezme, což si dnes dokážeme při hraní dvojky, což můžete sledovat v následujícím videu.

Tagy: závislost akční sportovní

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.