zavřít

Akční sci-fi Starpoint Gemini 3 s příběhem o vesmírném proutníkovi míří do early accessu

Windows

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

V dubnu jsem psala o tom, že by sci-fi dobrodružství Starpoint Gemini 3 mělo vyjít ještě letos. No, tak nevyjde. Chorvatští Little Green Men Games se totiž rozhodli vydat cestou předběžného přístupu, v němž by hra měla strávit minimálně rok. Díky tomu ale bude moct reflektovat zpětnou vazbu od vás, hráčů. Studio má s early accessem údajně skvělé zkušenosti, tak proč ho nezkusit i tentokrát.

Studio na produktové stránce na Steamu píše, že nejnutnější prvky hratelnosti už ve Starpoint Gemini 3 jsou, jen bude potřeba implementovat třeba takový crafting nebo strom schopností. Chybí také velké části herního světa, kterého je v aktuální verzi jen asi třetina.

Už teď ale budete moct létat se svou vesmírnou lodí s kapitánem Jonathanem Boldem, který má slabost pro ženy a pro problémy. Relativně hotové by mělo i vylepšování vašeho plavidla, vesmírné souboje, obchodování nebo těžba. Projít si můžete tutoriálem a prvními několika příběhovými misemi.

Starpoint Gemini 3 se z obrázků až podezřele podobá Mass Effectu. Žánr space opery sice nějaké nové maso potřebuje jako sůl, ale jak nám ukázala Andromeda, pouhé vesmírné zasazení není zárukou úspěchu. Uvidíme, co se z tohohle balkánského pohledu na sci-fi nakonec vyvrbí. Prozatím ho můžete sledovat a zkoušet na Steamu.

Tagy: RPG vesmírná hra příběhová

Zdroje: Steam

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.