zavřít

11. prosince se v Battlefield 1 zúčastníte Churchillovy marné bitvy o Gallipoli

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Značnou část pozornosti na sebe v těchto dnech strhává druhá světová válka v podání nového Call of Duty: WWII, ale neměli bychom zapomínat ani na loňský hit a dnes stále populární Battlefield 1, který se věnuje méně ztvárňovanému konfliktu první světové války. Ze čtyř slíbených DLC jsme se během letošního roku dočkali prvních dvou (They Shall Not Pass a In the Name of the Tsar) a 11. prosince dorazí první polovina třetího DLC Turning Tides.

DLC Turning Tides je rozdělené na dvě poloviny proto, že se každá soustředí na jinou část bojiště. V prosinci se podíváte na turecký poloostrov Gallipoli, konkrétně na dvě nové mapy – vnitrozemní Achi Baba a plážovou Cape Helles. Na nich si to rozdají soustředění Osmané s chabě vedenými Brity.

Na obou mapách se samozřejmě uskuteční i mód Operace, který se snaží více následovat historii. V DLC dále nesmí chybět nálož nových zbraní. Těch palných je hned šest, zatímco nabídka chladných se rozroste o dva kousky. Námořní šavle se dá pochopit, ale používat vystřelovací hák jako zbraň? No, v zápalu války asi nepohrdnete ničím.

Druhá část dorazí někdy během ledna a na jejích dvou nových mapách Zeebrugge a Heligoland Blight se podíváte do oblasti Severního moře. Zde se do hry zapojí i nová jednotka britských královských mariňáků. Turning Tides je tak menší než předchozí DLC, alespoň co se počtu nových map týče.

Pokud vlastníte takzvaný Premium Pass, tak se do nového DLC můžete pustit se standardním dvoutýdenním předstihem. Jestli ho ještě nemáte, pak je ideální čas si ho pořídit, protože je z 50 eur zlevněn na 15. Premium Pass vám zajistí přístup ke všem DLC, unikátním mapám a 14 lootboxům. Připomínám, že v první půlce příštího roku dorazí ještě čtvrté DLC Apocalypse, které slibuje ty nejtvrdší bitvy první světové války. 

Tagy: FPS válečná první světová válka

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.