zavřít

Konec Black Isle, vývoj Fallout 3 zastaven

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme vás informovali před měsícem, hlavní designér a jeden z klíčových členů vývojářského týmu Black Isle Studios - J.E.

Sawyer - opustil z dosud neobjasněných důvodů loď. Jak se nyní ukazuje, následují ho i další. Designér Damian Foletto alias Puuk včera prostřednictvím diskusního fóra společnosti Interplay rovněž oznámil, že ukončil své působení ve studiu a podle dalšího příspěvku od dalšího, dnes již rovněž bývalého designéra - Johna Deileyho - zůstali z původního týmu asi jen dva lidé (viz BluesNews). Interplay proto divizi rozpustil. Černý osud Black Isle Studios je tedy zpečetěn a vy se nyní nejspíš ptáte, co bude s pokračováním oblíbené série Fallout. Společnost Interplay se k tomu prý vyjádřila tak, že Fallout 3 odkládá k ledu. Nutno podotknout, že žádná z těchto informací zatím nebyla oznámena prostřednictvím oficiální tiskové zprávy.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.