zavřít

Zvláštní hrané video k Metal Gear Rising: Revengeance

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Metal Gear Rising je zvláštní projekt. Vyměnil vývojáře z Kojima Productions na Platinum...

Metal Gear Rising je zvláštní projekt. Vyměnil vývojáře z Kojima Productions na Platinum Games (Bayonetta, Vanquish), přidal podivný podtitul Revengeance a z odhalovacího videa z VGA to vlastně ani moc jako Metal Gear nevypadá. Spíš jako typická Platinovská rubačka v Metal Gear kabátku. Což samo o sobě zní taky lákavě. A teď se nám navíc ještě hra prezentuje docela zvláštním videem. Je hrané, je tam zakrvácený pán připoutaný na křesle a někdo, kdo má asi tak o sto kilo víc, vezme nůž a... Na výsledek se podívejte sami. Ale na konci je ze hry alespoň něco málo - Raiden konečně dostane svůj pověstný meč, se kterým bude ve hře krájet všechno. Nejen melouny.

A víte co? Ono to vlastně ke hře docela sedí. Metal Gear nebyla nikdy příliš konvenční série a Kojima si dovoloval to, co jiní měli zapovězeno. A i když je Metal Gear Rising Revengeance první velký konzolový Metal Gear, který neřídí Kojima, pořád to má jeho nádech. Platinum jsou buď taky podobní blázni (v dobrém), což dokazuje velmi netradiční Bayonetta, nebo tam chodí Kojima po nocích tajně konzultovat a přepisovat design dokument. Schovaný v krabici.

Tagy: akční

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.