zavřít

Zombíci v Alcatrazu na videu z Black Ops 2 DLC

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Pro Call of Duty: Black Ops 2 se chystá DLC s názvem Uprising, a jak už je u her od Treyarchu...

Pro Call of Duty: Black Ops 2 se chystá DLC s názvem Uprising, a jak už je u her od Treyarchu zvykem, nechybí v něm zombíci. Pomalu se z nich stává esenciální součást hry, až si skoro člověk říká, proč to Activision nerozsekne a neprodává CoD: Zombies za nějakou nižší cenu zvlášť. Zombíci v módu Mob of the Dead se budou odehrávat za starých mafiánských dob, kdy budete na Alcatrazu s dalšími třemi výlupky, a proti vám bude stát horda strážných a muklů v nemrtvém provedení.

...

Podobně jako u prvního Black Ops, i tady nadabují hlavní postavy zombie módu více či méně známé filmové celebrity. V Mob of the Dead uslyšíte Chazze Palminteriho, Joe Pantoliana, Michaela Madsena a Raye Liottu. Mob of the Dead bude součástí Uprising, druhého map packu pro Black Ops 2, který vyjde nejdřív 16. dubna na Xbox Live, a pak se někdy v červnu objeví i na PS3 a PC.

Tagy: Call of Duty (série) zombie akční dlc FPS first person

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.