zavřít

Znetvořený zabiják Biomutant v potápěčské soupravě nevypadá tak nebezpečně

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Cože? Jaký Biomutant, ptáte se? Před rokem oznámená akční hra s krásným otevřeným světem se nějak odmlčela. Naštěstí tu dnes nemusím oznamovat zrušení projektu, ale právě naopak novou ukázku se záběry z hraní. Biomutant předvádí různé mounty, své vlastní vybavení, biomy i nepřátele.

Biomutanta jsem si vyzkoušel na loňském Gamescomu a půlhodinová ochutnávka mi dala zakusit pravděpodobně nejdůležitější složku celé hry, kterou jsou propracované souboje. Podivný kříženec mývala, veverky a bůhví čeho dalšího se dokáže elegantně ohánět rozličnými zbraněmi na blízko i na dálku, využívat prostředí a nejrůznější vychytávky.

Bohužel jsem nespatřil moc ze samotného světa, protože jakmile jsem vylezl ze zrezivělého komplexu, demo skončilo. Nové video se soustředí právě na otevřené prostory, které obývají různá stvoření. Na některých se můžete projet nebo proletět, jiná vám půjdou po krku.

Těžko říct, jestli se ve hře střídá roční období, ale na záběrech kromě léta uvidíte i zimu a něco, co by mohl být podzim. Rovněž se vám představí různé bojové styly hlavního hrdiny, které mohou zajít pořádně daleko. Hlubokomořský potápěč se šurikeny? No, proč ne.

Díky videu je nyní nanejvýš jasné, že vás čekají souboje s gigantickými bossy a poslední záběr napovídá, že budete mít co do činění i se samotnou přírodou. Biomutant se sice po delší době připomněl, ale datum vydání neoznámil. Očekávejte ho v průběhu příštího roku.

Tagy: akční sci-fi fantasy RPG

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.