zavřít

Zaklínač Geralt po bojovce navštíví i Monster Hunter: World

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

CD Projekt má plné ruce práce s vývojem Cyberpunku 2077 a další hru se zaklínačem v hlavní roli momentálně úplně neplánuje. Což mu nebrání ho jako hratelnou postavu propůjčovat jiným značkám. Po spolupráci s Bandai Namco a Geraltově hostování v Soulcalibur VI přichází na řadu série, kde by se lovec monster měl cítit jako ryba ve vodě.

Geralt z Rivie coby hratelná postava dorazí do Monster Hunter: World na začátku příštího roku v podobě bezplatného updatu pro PlayStation 4 a Xbox One. A nepůjde pouze o změnu kosmetického charakteru. Zaklínač se dočká celé řady questů, které zkombinují RPG mechaniky s ním spjaté se systémy Monster Huntera. Jejich producent Rjózo Cudžimoto zmínil, že něco podobného v sérii ještě nebylo.

Není jasné, co konkrétního to pro samotné hraní znamená, ale Geralt si zachová svou dvojici mečů, přestože každý ví, že monstrům ubližuje jen ten stříbrný, i magická znamení. Dabovat ho bude stejně jako v případě Soulcaliburu i celé zaklínačské série ikonický chraplák Doug Cockle.

Monster Hunter: World Monster Hunter: World

Nepříjemnou zprávu si vyslechli pouze PC hráči Monster Huntera. Na tenhle update si budou totiž oproti konzolistům muset počkat o něco déle. Capcom v prezentaci nezmínil, jak velké zpoždění zaklínač i další plánované rozšíření na počítačích budou mít.

Dodatek Monster Hunter World: Iceborne dorazí na podzim a přinese nové (zřejmě zamrzlé) lokace, úkoly, příšery k ulovení, vybavení i bojové pohyby. Naváže na konec základní hry, kterou budete k hraní pokračování muset vlastnit. Více informací o plánovaném rozšíření chce Capcom zveřejnit na jaře.

Tagy: monstrum akční RPG kooperace herní série zaklínač 3

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.