zavřít

Záběry z Kingdom Come se věnují infiltraci kempu banditů a následné bitvě

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Zhruba před měsícem nám dva komentátoři předvedli různé způsoby vyřešení questu v desetiminutových záběrech z Kingdom Come: Deliverance, a nyní se vracejí s rovnou patnáctiminutovým videem. V tom se sice také zmiňuje flexibilita řešení zadaného úkolu, ale Henry (či Jindra, chcete-li) tentokrát razí jasně vytyčenou cestu tichošlápka.

Byl pověřen opravdu nelehkým úkolem – proniknout do tábora banditů, obhlédnout situaci a v ideálním případě zločince i trochu oslabit. Jakmile se totiž Jindra vrátí ke svému veliteli s konkrétními čísly, dojde k útoku. Jenže cesta k táboru je dlouhá, takže vás nejprve čeká kochání se opravdu překrásnou českou krajinou s doprovodným komentářem.

Do tábora vede několik cest, z nichž ta nejzjevnější je zbytečně hlučná a plná mrtvol. Jindra se proto opatrně zbavuje těl jen v těch nejnutnějších případech pod rouškou noci a chytře je schovává z dosahu zvídavých očí. Navíc si i vyměnil výzbroj, jelikož jeho brnění je moc hlučné a černá je v noci přeci jen méně nápadná.

Následuje pasáž s plížením a poměrně snadným vniknutím do samotného tábora. Zde Jindra neváhá a otráví navařený guláš jedem. Následně je nám představen ještě jeden přístup, kdy se Jindra převlékne za jednoho z banditů a prostě splyne s davem.

Po plíživé pasáži přichází hromadný útok, kde spolu bojují desítky válečníků. Ale i v takto vypjaté situaci je dobré zachovat klidnou hlavu. Panika ještě nikomu nepomohla, proto se ostřelujících lučištníků zbavíte jednoduše tak, že vytvoříte kouřovou clonu zapálením kupky sena.

Nutno dodat, že to vypadá vážně dobře. Stealth mi je mnohem bližší než bezhlavá řezničina, a Kingdom Come: Deliverance, zdá se, v tomhle směru má hodně co nabídnout. Teď už jen vydržet ty dva měsíce do 13. února, kdy hra konečně vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.