zavřít

Kingdom Come: Deliverance představuje různé možnosti řešení úkolů

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nové, desetiminutové video od Warhorse se věnuje jedné z hlavních předností hry, o kterou by se měla opírat – flexibilitě při řešení úkolů. Vše so točí kolem krátkého úseku z mise, která se věnuje přepadení statku, kam je hlavní hrdina poslán společně se skupinou zbrojnošů, aby vyšetřil, co se stalo. Samotné řešení spočívá nejprve ve vyšetřování toho, co přesně se stalo, což spočívá primárně v dialozích a všímání si okolí.

Už v dialozích vám dvojice komentátorů vysvětluje, že k nim můžete přistupovat různým způsobem – po dobrém, po zlém a nejspíš i dalšími způsoby. Jakmile se dostane ke klíčové informaci, jdete hledat jedny z pachatelů do lesa, kde se opět objevuje několik možností, jak celou situaci vyřešit. Potichu, násilně, nebo elegantně násilně, kdy si ani nezašpiníte meč.

Tahle flexibilita je bezesporu atraktivní. Kdykoliv vás hra, samozřejmě především RPG, nenutí do jednoho směru řešení a má něco pro tichošlápky, diplomaty i válečníky. Ostatně, tyto možnosti si pochvaloval i Honza Slavík ve svých nedávných dojmech z bety pro backery a Patrik ve svých dojmech z dema, posledního buildu, na Gamecomu popisuje právě tenhle quest. Kingdome Come: Deliverance vyjde 13. února na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.