zavřít

Watch Dogs modifikace mění GTA V na jeden velký dopravní chaos

Windows

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Lidová tvořivost si meze neklade a důkazem je i modifikace, ve které tvůrce kombinuje světy Watch Dogs a GTA V. Výsledkem je modifikace pro GTA V, díky které si mohou hráči hacknout prakticky cokoli, stejně jako ve Watch Dogs od Ubisoftu. A nejenom to. Dále mod do hry přináší věčný déšť, explodující hydranty a dálkově ovládané poplašné systémy aut.

Ani tím ale výčet novinek nekončí. Když si modifikaci z této stránky stáhnete, můžete v GTA V způsobit řadu úsměvných dopravních karambolů třeba prostřednictvím kreativní práce se světly na semaforech nebo s pomocí ocelových zábran. Modifikace také mění uživatelské rozhraní GTA V, upravuje chování policie a obecně se úspěšně snaží do Los Santos přenést většinu schopností, které měl Aiden Pearce ve Watch Dogs k dispozici. Některé z nich si můžete prohlédnout na záběrech videa, zbytek už si vyzkoušíte určitě sami, až si mod od tvůrce s nickem JulioNIB stáhnete.

Tagy: akční

Zdroje: VG247

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.