zavřít

Watch Dogs modifikace mění GTA V na jeden velký dopravní chaos

PC

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Lidová tvořivost si meze neklade a důkazem je i modifikace, ve které tvůrce kombinuje světy Watch Dogs a GTA V. Výsledkem je modifikace pro GTA V, díky které si mohou hráči hacknout prakticky cokoli, stejně jako ve Watch Dogs od Ubisoftu. A nejenom to. Dále mod do hry přináší věčný déšť, explodující hydranty a dálkově ovládané poplašné systémy aut.

Ani tím ale výčet novinek nekončí. Když si modifikaci z této stránky stáhnete, můžete v GTA V způsobit řadu úsměvných dopravních karambolů třeba prostřednictvím kreativní práce se světly na semaforech nebo s pomocí ocelových zábran. Modifikace také mění uživatelské rozhraní GTA V, upravuje chování policie a obecně se úspěšně snaží do Los Santos přenést většinu schopností, které měl Aiden Pearce ve Watch Dogs k dispozici. Některé z nich si můžete prohlédnout na záběrech videa, zbytek už si vyzkoušíte určitě sami, až si mod od tvůrce s nickem JulioNIB stáhnete.

Tagy: akční

Zdroje: VG247

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.