zavřít

Vlakem napříč Ruskem! Metro Exodus ukázalo příběhový trailer

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Těšíte se na Metro Exodus? My taky, i když se nikomu z nás nepropracovalo do jeho nejočekávanější trojice letošního roku. Možná by někdo změnil názor, kdyby viděl nový příběhový trailer vyprávěný z perspektivy Arťomovy manželky Anny. V hlavní roli je kromě manželského páru ještě vlak, drsná ruská divočina, netvoři a řvoucí záporák.

Arťom vždycky věřil, že moskevské metro není to jediné, co z celého světa zbylo. A hle – měl pravdu. Nikdo sice netvrdí, že postapokalyptické Rusko je kdovíjaký ráj, ale dá se tam dýchat, dá se tam žít a dá se tam samozřejmě taky zemřít, pokud si nedáte pozor na mutanty a ostatní přeživší.

A tak hupsnete do mašinky a plnou parou vyrazíte za svobodou. Na cestě vás čekají různá roční období, různé biomy, různí nepřátelé a způsoby, jak se s nimi vypořádat – zkrátka by to teoreticky měl být o dost méně jednotvárný zážitek, než se pořád plahočit v nějakých klaustrofobních tunelech.

Jízda začíná 15. února, což znamená, že Metro Exodus se stane jednou z prvních letošních opravdu velkých her. Ve stejný den jako Metro vychází ještě Crackdown 3 a spin-off Far Cry: New Dawn. Nic proti Terrymu Crewsovi a postapokalypse taťky Seeda, ale Arťom bude asi v českém prostředí jasným favoritem.

Tagy: akční FPS first person postapokalypsa E3 2017

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.