zavřít

Video z Deus Ex: Mankind Divided představuje Adama Jensena jako hrdinu nové doby

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Vzhledem ke kvalitám Deus Ex: Human Revolution se snad netřeba bát, že by byl Mankind Divided průšvih. A každý další materiál ze hry tento optimistický dojem potvrzuje. Nové video se sice soustředí hlavně na postavu Adama Jensena, ale zároveň naznačuje, jakou péči tvůrci hře věnují v obecném měřítku.

Konec událostí předešlého dílu naznačil, že bioinženýrství není masami příliš oblíbeným odvětvím vědeckého pokroku. Naopak, společnost a NPC ve světě Mankind Divided se na jakkoli augmentované postavy dívá skrze prsty. Co je jiné, není důvěryhodné, natož lepší. Neustálá hrozba teroristických útoků a fakt, že je svět de facto rozdělený na dva znepřátelené tábory, dává tušit jedinému – hrdinu čekají problémy navzdory faktu, že je členem speciálních jednotek a tudíž i ochránce veřejnosti.

Adam Jensen však do takto nehostinného univerza vkročí připravený – záběry na videu tak kupříkladu odhalují vystřelovací nože, nepřátele pouze omračující elektrické náboje vystřelované na dálku a nakonec spatříte i pevné opancéřování, vhodné pro frenetické přestřelky s roboty.

Na vlastní ne-augmentovanou kůži si můžete Mankind Divided vyzkoušet od 23. února, kdy hra vyjde pro PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: budoucnost stealth akční sci-fi RPG kyberpunk Deus Ex bioinženýrství

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.