zavřít

Vesmírný Lovecraft Moons of Madness ukazuje svých 12 minut

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Jaký by to byl pocit, být uklízečem uvězněným na supertajné výzkumné stanici na Marsu, kde se začaly dít divné věci a není z ní úniku? Já to nevím, ale Shane Newehart, hrdina vesmírného hororu Moons of Madness, ano. Šílenství, halucinace a paranoia se tam vklíní, zato tolik potřebná pomoc nepřichází… a nepřichází…

Norské studio Rock Pocket Games se spojilo s vydavatelstvím Funcom a společně chtějí nabídnout na jedné straně realistickou vizi života na Marsu, na straně druhé do ní vetkat nadpřirozené prvky nevyřčeného nebezpečí, které si pohrává se Shaneovou příčetností.

Jeho úkolem je udržet základnu Invictus v chodu, dokud nedorazí záchranný tým. Světla lodi Cyrano musí jako maják svítit zachráncům na cestu. Co na tom, že uvnitř se dějí podivné věci a zbytek Shaneova týmu se zase nevrátil zvenku. A ve skleníku po podivných záplavách najednou žije spousta chapadel…?

Hororové Moons of Madness se odehrávají ve stejném vesmíru jako mysteriózní MMO The Secret World a máme je očekávat okolo letošního Halloweenu na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: Mars horor Lovecraft

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.