Kdo četl naši předpověď na dnešní večer, ten ví, že jsem ve své podstatě počítal s pokračováním Spider-Mana, přičemž jednou z nabízených možností bylo trochu jiné směřování – Petera Parkera by klidně mohl nahradit Miles Morales s totožnými pavoučími schopnostmi.
Sony právě oznámila hru Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, takže už pouhým názvem prozrazuje, že se naše předtuchy skutečně naplnily. Přítomnost Petera Parkera sice není vyloučená, ale vypadá to, že hlavním aktérem bude mladší puberťák, v jehož podání mi Spider-Man přijde takový barevnější a dětinštější.
Ale těžko soudit hru na základě kratičkého traileru. Určitě se zanedlouho dozvíme víc, protože Marvel’s Spider-Man: Miles Morales vyjde ještě letos koncem roku jako jeden z prvních exkluzivních titulů pro PlayStation 5.