zavřít

V pokračování hororové adventury Layers of Fear 2 čas nezastavíte

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Drsný chraplák Tonyho Todda (Candyman) je zpět, aby nám povyprávěl něco o ztraceném čase. Posledně kladl hlavnímu aktérovi Layers of Fear 2 dotazy ohledně jeho života, než se stal hercem: kterak a proč se chtěl vžít do jiné role. Nyní ho utápí dalšími depresivními výlevy, které mají na kuráž jistě negativní efekt.

Layers of Fear 2 jde tak trochu cestou Death Stranding. Už jsou k dispozici tři trailery, ale o samotné hře toho moc neprozrazují. Nedá se pochybovat o hororové stránce a tentokrát se zhostíte role filmového herce namísto malíře (leč asi úplně stejně pomateného). Je také nanejvýš jasné, že se z potemnělého domu přesouváte na neméně potemnělou loď.

Ale čemu přesně zde budete čelit? Klasické hororové prvky nechybí – jsou zde krysy, automatické zavírání dveří, rakve, slabé žárovky, obluda honící vás chodbou, fantasmagorické výjevy. A do toho vám pořád omílají o hlavu vaše rozhodnutí stát se hercem a konstatují fakt, že čas na nikoho nečeká.

Nicméně my čekat musíme, neboť datum vydání spolu s platformami je – stejně jako valná většina hry – zahaleno tajemstvím.

Tagy: pokračování horor adventura herní série

Zdroje: Game Informer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.