V kampani Star Citizen uslyšíte hvězdné obsazení v čele s Gary Oldmanem
zdroj: tisková zpráva

V kampani Star Citizen uslyšíte hvězdné obsazení v čele s Gary Oldmanem

12. 10. 2015 10:45 | Video | autor: Aleš Smutný |

Squadron 42 rozhodně nebude jen laciným přívěskem k hlavní MMO části Star Citizen. Na CitizenConu se hra prezentovala zástupem videí a mimo jiné představila i herecké obsazení. Nu a je třeba říci, že tady se rozhodně nešetřilo, protože seznam známých jmen je pekelně dlouhý, přičemž momentálně nejzářivější hvězdou je Gary Oldman v roli admirála Bishopa, který se ukázal i v jednom příběhovém filmečku ke Squadron 42.

Nicméně, Oldmanem to nekončí. Uslyšíte tak herního harcovníka Marka Hamilla, Marka Stronga (Kingsman, Rome II: Total War), Johna Rhyse-Davise (Pán prstenů), Andyho Serkise (Pán prstenů, Enslaved), Liama Cunninghama (Hra o trůny), Rhonu Mitru (The Last Ship), Gillian Anderson (Akta X) a další. Na to, že Star Citizen je crowfundingem podporovaný projekt a ne další Call of Duty to není rozhodně špatný seznam, byť víme, že peněz mají vývojáři k dispozici opravdu požehnaně.

zdroj: Archiv

Nicméně, na CitizenConu se neukazovaly jen filmečky. Můžete se tedy podívat na desetiminutovou ukázku ze Squadron 42, kde už je trochu více vidět, že nejde o velkou produkci, hlavně na animaci obličejů. Nicméně je zároveň třeba dodat, že do vydání hry ještě zbývá hodně času, takže se dá čekat, že v této sféře ještě dojde grafika vylepšení.

Navíc, velkou část času nejspíše budeme trávit ve vesmíru, který už teď vypadá vážně dobře. Podívat se na něj můžete v dalším, dvacetiminutovém videu, kde se podíváte jak v lodi ven, mimo základnu, tak i pohyb ve stavu beztíže a nasedání do stíhačky. Kdyby vám tohle všechno nestačilo, vrhněte se na oficiální Youtube kanál Star Citizen, kde najdete třeba rozhovor s Gary Oldmanem a další záběry z alfa verze hry. Kromě toho si můžete prohlédnout i interaktivní mapu galaxie. Pokud můžeme věřit slibu na konci videa ze senátu, Squadron 42 vyjde v roce 2016.

Nejnovější články