zavřít

V God’s Trigger válčí anděl a démonka s jezdci apokalypsy

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Lukáš Grygar Komentáře: 0

Čtyři jezdci apokalypsy – válka, mor, smrt a hladomor se vydávají na krasojízdu po moderním světě. Jejich řádění může zastavit jedině dvojice hrdinů akční střílečky z ptačí perspektivy God’s Trigger. Nepravděpodobné duo anděla a démonky spojí své síly buď v multiplayerové kooperaci, anebo mezi nimi můžete volně přepínat.

Frenetická akce ve stylu třeba Hotline Miami vás nechá zničit všechno, co se vám postaví do cesty, jen když to zastaví řádění čtveřice zloduchů. Čekají vás nabušená komba, speciální schopnosti i práce s prostředím, z něhož si můžete postavit důmyslné pasti a protivníky do nich vlákat.

Oběma hratelným postavám dal Bůh či Satan do vínku jiné speciální schopnosti a zbraně. Těch máte na výběr víc než 30 a spolu s možností jejich modifikací vám God’s Trigger poskytne rozhodně spoustu způsobů, jak krájet, pálit, řezat a jinak deformovat nepřátele. Zároveň můžete odrážet jejich střely a různě si hrát s časem, což se vám při rychlosti místních přestřelek rozhodně bude hodit.

V sólo módu hraní za Harryho a Judy (ano, tak se andělé a démoni vážně můžou jmenovat) střídáte dle vlastního uvážení, daleko víc zábavy si ovšem nejspíš užijete v kooperaci s kamarádem, který se ujme druhé postavy. God’s Trigger vychází na Steamu, Xboxu One a PlayStation 4 právě dnes.

Tagy: akční střílečka top-down

Zdroje: Steam

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.