V Escape from Tarkov rozeznáte zbrusu novou zbraň od hodně používané
zdroj: tisková zpráva

V Escape from Tarkov rozeznáte zbrusu novou zbraň od hodně používané

21. 3. 2016 10:21 | Video | autor: Honza Konfršt |

Ruská FPS onlinovka Escape from Tarkov začíná vypadat čím dál tím lépe. Jednotlivé trailery a pohledy do zákulisí tvorby hry naznačují, že ambice ani schopnosti tvůrcům nechybí. Nové video se zaměřuje na grafickou stránku hry, která vypadá opravdu dobře. 

Právě o vizuální stránku se chce hra opírat a když se podíváte na aktualizovanou galerii a především nové, anglickým komentářem doplněné video, poznáte, že tato sázka zatím vychází. Ve videu se dozvíte, že tvůrci věnují velkou péči prakticky všem modelům a ani drobnostem nepřistupují ve stylu "stejně si toho nikdo nevšimne."

Prakticky všechny modely vznikají s vysokým počtem polygonů ty se následně snižují pro potřeby herního enginu. Celý grafický styl má podpořit důraz na příběh a realističnost, čemuž se věnovalo první zákulisní video.

Snaha o realismus jde až tak daleko, že například tvorba aut odpovídá jejich konstrukci a vozidla jsou tak složena z několika hlavních součástí. To samé pak platí i o samotných zbraních. Ty se budou nejenom zasekávat (což také představilo minulé video), ale budou se především skládat z mnoha drobných součástek.

Ty budou navíc modelované s takovým detailem, že prý hráči budou moci rozeznat zbraň právě zakoupenou od obchodníka a tu, která již pár tisíc nábojů vypálila.Navíc se na vzhledu zbraní podepíše i jejich rok výroby.

Escape from Tarkov bohužel ještě nemá datum vydání, na stránkách hry se ale můžete zkusit přihlásit do jednoho z plánovaných uzavřených betatestů. Stejně tak si lze hru předobjednat a přístup si tím pojistit.

Nejnovější články