zavřít

Upírské RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 se dočká podpory ray tracingu

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Studio Hardsuit Labs ve spolupráci s Paradox Interactive vydalo nový trailer pro nadcházející Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Než se přehnaně nadchnete, jde o sérii víceméně statických záběrů s příjemným hudebním doprovodem, které vám mají předvést, jak díky GeForce RTX celá hra bude vypadat líp.

Ray tracing přinese realističtější nasvícení a odlesky, což oceníte především u naleštěných rakví, kaluží krve nebo u oceánu zrcadlícího seattleské ruské kolo. Přirozeně budete potřebovat grafickou kartu, která tuhle technologii podporuje, což relativně čerstvě už nejsou pouze modely s RTX přímo v názvu.

Samotné Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 z dílny Hardsuit Labs vyjde někdy během prvního čtvrtletí příštího roku a mělo by se dále ukázat i během Gamescomu tento týden. Pokud tomu tak skutečně bude, snad se dočkáte i dojmů od naší letošní německé výpravy.

Tagy: upíři RPG

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.