Trailery na Mario + Rabbids potvrzují, že s králíky není snadné pořízení
zdroj: ThinkStock

Trailery na Mario + Rabbids potvrzují, že s králíky není snadné pořízení

27. 8. 2017 14:05 | Video | autor: Adam Homola |

Mario + Rabbids Kingdom Battle je sama o sobě hodně nezvyklá kombinace žánrů a postav, ale přítomnost králíků od Ubisoftu celý zážitek posouvá na úplně jinou úroveň. A světě div se, funguje to skvěle, jak se můžete přesvědčit díky trailerům v článku.

S králíky to nemá nikdo jednoduché, o čemž se přesvědčíte sami ve hře. Jde to však vysledovat i z aktuálních trailerů, se kterými si marketingové oddělení Ubisoftu opravdu vyhrálo, protože rozhodně nezačínají tak, jak byste čekali.

Za prvé jde o trailery hrané, a za druhé vypadají jako upoutávky na For Honor, Call of Duty a Grand Theft Auto nebo hry podobného typu. Jenže po pár vteřinách zcela vážného proslovu válečníka, vojáka a naléhání zloděje se kamera zaměří na králíka.

zdroj: tisková zpráva

Králík sice moc nespolupracuje, ale Mario a jeho parta z Mushroom Kingdom to zvládnou, převezmou vládu nad zbytkem trailerů a ve stručnosti vám nastíní vzhled hry samotné. To vše za doprovodu hudby, kterou jsem ve hře samotné zatím ještě neslyšel, ale do traileru sedí pěkně.

zdroj: tisková zpráva

Vedle tří hraných trailerů se můžete podívat na již dříve vydaná videa ze hry, kde vám tvůrci stručně představí Maria, Rabbid Peach a Rabbid Luigiho. Každý má své silné i slabé stránky, každý má nějaké schopnosti, a i když všichni nejsou úplně stoprocentně unikátní, jsou rozdílní víc než dost.

zdroj: tisková zpráva

Alespoň tak se mi to jeví po pár hodinách hraní, kdy mám k dispozici zajímavé nástroje, zbraně a schopnosti. Při tom se mi ještě ani zdaleka neodemknula celá, na první pohled docela velká a zábavná, hra.

Mario + Rabbids Kingdom Battle vychází 29. srpna pro Nintendo Switch.

Představení trojice postav:

zdroj: tisková zpráva

zdroj: tisková zpráva

 

zdroj: tisková zpráva

Nejnovější články