zavřít

Trailery na Borderlands 3 představují Zanea, Moze a jejího medvídka

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X Stadia

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Kooperativní looter shooter Borderlands 3 vychází za měsíc, je tedy načase si představit jeho Vault Huntery neboli hratelné postavy, které budou celkem čtyři. Prozatím tu máme osamělého irského asasína a bývalou vojandu v obřím mechovi, oba drsné jako šmirglpapír.

Zane je nájemný zabiják ve výslužbě a dokáže si vyvolat hologram, který v praxi použijete nejspíš na odlákání nepřátel, v traileru ovšem slouží jako jeho hospodský parťák. Má totiž problém se spřátelit s normálními lidmi, zřejmě proto, že pořád někoho zabíjí. V Borderlands 3 ale bude muset společnost ostatních překousnout. Kromě digitálního klona dokáže z inventáře vytáhnout partičku dronů nebo praktický kryt.

I vojačku Moze trápí samota. Potom, co v sebevražedné misi, která měla být její poslední, pomřela většina jejího týmu, se dala na sólovou dráhu. Teď jí dělá společnost Iron Bear, medvědí mech. Její robotický kamarád ji chrání, respektive se jeho prostřednictvím chrání tak trochu sama.

Představovací videa pro sirénu Amaru i krotitele divé zvěře FL4Ka by měla záhy následovat a doplnit čtveřici protagonistů. Samotné Borderlands 3 vychází 13. září exkluzivně na konzolích a Epic Games Store, na ostatních počítačových digitálních obchodech se objeví v dubnu příštího roku.

Tagy: kooperace postapokalyptická

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.