zavřít

Top Gear se vrací do série Forza se Stigem a Chrisem Harrisem

Windows Xbox One Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

V krátké době další velká spolupráce pro Forzu Horizon 4. Během E3 vyšlo DLC Lego Speed Champions, ve kterém se prolnuly světy závodů a plastových kostek. Nová, v pořadí již jedenáctá sezóna zase do hry začlení prvky současného Top Gearu.

Série Forza s Top Gearem spolupracuje už od Forzy Motorsport 3. Tehdy byla ještě v pořadu slavná trojice Richard Hammond, James May a Jeremy Clarkson, přičemž poslední jmenovaný ve hře komentoval vybrané vozy. Ale ty časy jsou dávno pryč a o komentář se nyní stará současný člen Top Gearu Chris Harris.

Uslyšíte ho hlavně v „příběhových“ událostech, ve kterých se chopíte role Stiga a budete plnit nejrůznější výzvy, zatímco vám bude Harris do ucha pět ódy o vámi řízeném autě. Samozřejmě že se dostanete k novým neobyčejným vozidlům v čele s nadupaným traktorem, tedy Track-torem.

Jeho gigantických rozměrů se ale nezalekne jeden ze dvou nových Mercedesů, konkrétně Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6, se kterým se Hammond proháněl po Dubaji. Je to první vozidlo v historii Forzy se třemi nápravami, s čímž měli tvůrci z hlediska enginu nemalé problémy.

Třetím nevšedním vozidlem je Mercedes-Benz E 350 D 4Matic All-Terrain „Project E-AT“. Uf. Jde o luxusního kombíka vybaveného pro jízdu v těžším terénu. Mezi zbylými novými přírůstky, které jsou sezónními odměnami, najdete McLaren 12C Coupé, Koenigsegg CCX, Jeep Wrangler Unlimited Deberti Design, Ford Ranger Raptor a Chevrolet Impala SS.

Tagy: Závodní arkáda E3 2018

Zdroje: GTPlanet

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.