Telling Lies od tvůrce Her Story láká na trailer s hollywoodskými herci
zdroj: Archiv
Video

Telling Lies od tvůrce Her Story láká na trailer s hollywoodskými herci

28. 3. 2019 11:24 | autor: Šárka Tmějová |

Sam Barlow, tvůrce kriticky úspěšné Her Story z roku 2015, přichází s novým projektem. V Telling Lies se dostanete k obsahu ukradeného harddisku Národní bezpečnostní agentury a průzkumem internetové aktivity čtyř obyčejných lidí zjistíte, že ve svých životech docela hodně lžou. Malé každodenní lži ale jen zakrývají jednu velkou, hlavní lež – na vás bude, abyste odhalili pravdu.

Podobně jako jste v Her Story sledovali jednotlivá videa na základě klíčových slov, tady se skrz ně dostanete i k různým konverzacím, záznamům z webkamer a podobně. Zatímco ale v Barlowově první hře stálo vše na jediné, celkem neznámé herečce, tady se o slovo přihlásí hned čtveřice protřelejších herců. I díky tomu bude Telling Lies o dost rozsáhlejší, možná i komplexnější.

zdroj: Archiv

Těšit se tak můžete na Alexandru Shipp, kterou si můžete pamatovat jako Storm z posledních X-Menů, Logana Marshall-Greena z Promethea, Kerry Bishé (Scrubs, Argo) a na Clementine ze seriálu Westworld, Angelu Sarafyan.

Co který z nich provedl, aby se dostal do hledáčku NSA, a proč vlastně, byste se měli dozvědět ještě letos. Vydání Telling Lies v Barlowově režii zaštítí vydavatelství Annapurna Interactive a hra se dostane na mobilní platformy, PC a Mac.

Nejnovější články