zavřít

Sunless Skies je zpátky na nohou s novým regionem viktoriánské Anglie

Windows MAC Linux

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Indie studio Failbetter Games se zkraje letošního roku potýkalo s nepříjemnými problémy. Vlivem nízkých prodejů na Steamu bylo nuceno propustit 4 ze svých 16 zaměstnanců, přičemž bylo světu slíbeno, že hra vyjde ještě letos. Více ve Vaškově článku. Na Steamu nyní stojí příslib dokončení v září a jako důkaz, že se na hře stále pracuje, slouží včera přidaný nový region Albion.

Albion je srdcem celého Britského impéria a srdcem tohoto srdce je bezesporu viktoriánský Londýn, jehož ikonické části se bezvládně kutálí po obloze. Svou lokomotivou proplujete tu kolem Big Benu, tu mezi troskami parlamentu. V Albionu narazíte na devět nových přístavů, dvanáct nebezpečných objevů, šest děsivých výhledů, nové agenty atd.

Albion je v pořadí teprve druhým regionem, který objevujete v rámci předběžného přístupu Sunless Skies na Steamu, zatímco plná verze má nabídnout čtyři regiony. Troufnu-li si odhadovat, třetí bych očekával někdy v létě a čtvrtý v září spolu s vydáním hry.

Tagy: sci-fi steampunk

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.